Göra Ritning Till
Göra Ritning Till
Serie Av Moldaviska Brandy

Kvint

Serie Av Moldaviska Brandy "KVINT"-fabriken är ett mycket stort vin- och konjakföretag med över hundra års historia. Produkterna tillverkas alla i stora mängder. Och det finns redan en hängiven grupp köpare, som följer varumärket i decennier, spridda över hela världen. Att genomföra en framgångsrik omdesign och utveckling av en helt ny produktdesign som skulle motsvara de globala trenderna – detta är definitivt ett omfattande och dyrt projekt för producenten. Projektet krävde en unik, individuell flaskform som skulle få produkten att sticka ut på hyllan.

Projektnamn : Kvint, Designers namn : Valerii Sumilov, Kundens namn : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Kvint Serie Av Moldaviska Brandy

Denna fantastiska design är en vinnare av silverdesignpris i mode-, kläder- och plaggdesigntävling. Du bör definitivt se den prisbelönta designerns silver-designportfölj för att upptäcka många andra nya, innovativa, originella och kreativa mode-, kläder- och plaggdesignverk.

Dagens design

Fantastisk design. Bra design. Bästa design.

Bra design skapar värde för samhället. Varje dag har vi ett speciellt designprojekt som demonstrerar kompetens inom design. Idag är vi glada att visa upp en prisbelönt design som gör en positiv skillnad. Vi kommer att presentera mer fantastiska och inspirerande mönster varje dag. Se till att du besöker oss varje dag för att njuta av nya bra designprodukter och projekt från största designers världen över.