Göra Ritning Till
Göra Ritning Till
Ring Och Hänge

Golestan

Ring Och Hänge Detta smycke består av en huvuddel som kan användas både som ring och som hänge genom att placera ett lås på ringens bas och öppna denna huvuddel, i vilken en spegel används och emaljeras. Den har även plats för kedjor som gör den till ett hänge. Dessutom kan denna bit användas i två riktningar. Båda riktningarna är designade med hjälp av de formulär som finns i Golestan Palace, vars ena sida är en turkos bit av Neishabour och den andra sidan är ett enkelt mönster.

Projektnamn : Golestan, Designers namn : Hengame Mojtahedi, Kundens namn : Hengame Mojtahedi.

Golestan Ring Och Hänge

Denna bra design är en vinnare av designpris i förpackningens designtävling. Du bör definitivt se den prisbelönta designerns designportfölj för att upptäcka många andra nya, innovativa, originella och kreativa förpackningsdesignverk.

Dagens design

Fantastisk design. Bra design. Bästa design.

Bra design skapar värde för samhället. Varje dag har vi ett speciellt designprojekt som demonstrerar kompetens inom design. Idag är vi glada att visa upp en prisbelönt design som gör en positiv skillnad. Vi kommer att presentera mer fantastiska och inspirerande mönster varje dag. Se till att du besöker oss varje dag för att njuta av nya bra designprodukter och projekt från största designers världen över.